Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wtorek, 2022-10-04 ( Imieniny: Edwina, Roslawy)

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Lutomiersk - KONKURS NA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SZYDŁOWIE ROZSTRZYGNIĘTY

KONKURS NA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SZYDŁOWIE ROZSTRZYGNIĘTY

W dniu 28 czerwca 2022 r. rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szydłowie.

Zgodnie z przepisami ustawy Prawo oświatowe kandydata na stanowisko dyrektora wyłania się w drodze konkursu. Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Szydłowie został ogłoszony zgodnie z wymogami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej.

Posiedzenie komisji konkursowej odbyło się w dniu 28 czerwca 2022 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Lutomiersk. W posiedzeniu komisji konkursowej udział wzięło: trzech przedstawicieli organu prowadzącego szkołę, trzech przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Łodzi, dwóch przedstawicieli Rady Pedagogicznej ze Szkoły Podstawowej w Szydłowie oraz po jednym przedstawicielu: Oddziału Międzygminnego Związku Nauczycielstwa Polskiego i Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania.

Kandydatka na dyrektora złożyła ofertę spełniającą wymogi formalne wskazane w ogłoszeniu o konkursie, przedstawiła koncepcję funkcjonowania szkoły oraz odpowiadała na pytania członków komisji.

W wyniku konkursu na stanowisko dyrektora akceptację komisji konkursowej uzyskała Pani Celina Wojtas.

Dyrektor zostanie powołany przez Burmistrza Miasta i Gminy Lutomiersk na stanowisko z dniem 1 września 2022 r.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-07-18 09:08przez:
Opublikowano:2022-07-18 09:08przez:
Podmiot udostępniający: Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Lutomiersk
Odwiedziny:150

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo