Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Niedziela, 2024-07-14 ( Imieniny: Kamili, Kamila)

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Lutomiersk - Patronat

Patronat

Honorowy Patronat Burmistrza Miasta i Gminy Lutomiersk

  1. Honorowy Patronat Burmistrza Miasta i Gminy Lutomiersk może być przyznany imprezom, wydarzeniom i przedsięwzięciom o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim, regionalnym lub lokalnym, których realizacja przyczyni się do promocji gminy.

  2. Podmiotem uprawnionym do złożenia wniosku o objęcie Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Lutomiersk jest organizator przedsięwzięcia.

  3. Wniosek o objęcie Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Lutomiersk (wg. wzoru) należy wysłać w formie pisemnej na adres: Urząd Miasta i Gminy Lutomiersk, Pl. Jana Pawła II 11, 95-083 Lutomiersk lub złożyć w Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Lutomiersk lub przesłać na adres e-mail: ug@lutomiersk.pl.

  4. Rozpatrywane są wyłącznie wnioski sporządzone wg wzoru, które wpłynęły do Urzędu Miasta i Gminy Lutomiersk, co najmniej 21 dni przed planowaną datą przedsięwzięcia.

  5. Każdy, kto ubiega się o przyznanie Honorowego Patronatu Burmistrza Miasta i Gminy Lutomiersk zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem dostępnym poniżej.

 

 

Pliki do pobrania:
Zarządzenie Burmistrza Miasta i  Gminy Lutomiersk
Regulamin
Wniosek

Autor: Sylwia Kosińska-Beda

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2016-02-08 13:10przez: Sylwia Kosińska-Beda
Opublikowano:2016-02-08 13:08przez: Sylwia Kosińska-Beda
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy Lutomiersk
Odwiedziny:9121

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo